• RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Youtube

Zabiegi ginekologii plastycznej i funkcjonalnej łatwym i bezbolesnym panaceum na wstydliwe problemy Polek

Gdy dręczysz się z powodu nietypowej budowy sromu czy innych partii okolic intymnych, masz problem z odczuwaniem przyjemności w życiu erotycznym warunkowany modyfikacjami lub uszkodzeniami widocznych na zewnątrz narządów płciowych albo, z powodów subiektywnych, chcesz zmodyfikować kształt okolic płciowych – medycyna estetyczna proponuje dla wiele propozycji, które w szybki sposób rozwiążą Twoje problemy i wydatnie polepszą komfort funkcjonowania.

Laser endowaginalny – kto powinien go stosować?

Pierwszą spośród ciekawszych możliwości ginekologii plastycznej jest użycie lasera, czyli nieinwazyjnej techniki dopochwowej. Leczenie ze stosowaniem Aphrodite rekomendowany bywa w wypadku leczenia atrofii pochwy, plastyki warg sromowych, ale również w wypadku innych nieprawidłowości. Aphrodite może być używany również dla rozwiązania innych bolączek natury ginekologicznej – szczegóły planowanego zabiegu i metody jego dopasowania do indywidualnej sprawy uzgadniane są w trakcie pierwszej konsultacji u ginekologa.

Wyniki leczenia potrafią przerosnąć oczekiwania, bowiem zapewnia on przywrócenie naturalnego pH pochwy, poprawia jej wilgotność, zwiększa odczuwanie satysfakcji seksualnej i redukuje bolączki powiązane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Ogólna część zabiegu jest w zasadzie bezbolesna oraz niezwykle sprawna, Etap gojenia, porównując do tradycyjnych metod jest niezwykle króciutki, a brak komfortu z nim związany – nieduży.

Odwiedź:

Wroclaw ginekolog

Przebieg zabiegu

Cały zabieg to nie więcej niż 15 minut i nie powoduje bólu. Polega on na wprowadzeniu do pochwy wiązki specjalnego lasera, który wywołuje skurczenie i aktywację włókien kolagenowych. Daje to nadzieję na lepsze funkcjonowanie i usztywnienie ścianki pochwy, poprawia ustawienie cewki moczowej oraz obkurcza mięśnie macicy, a co za tym idzie – przywraca normalne działanie całego układu moczowego.
Rezultatem jest polepszenie jakości życia oraz psychologicznej trwałości, a także radości życia.
Bezpośrednio po leczeniu możliwy jest bezzwłoczny powrót do normalnych zadań.

Masz problem z częstym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie symptomy jak przesuszenie pochwy, jej stany zapalne, ból w trakcie uprawiania seksu, świąd lub palenie? Jesteś w trakcie menopauzy i zauważasz coraz większe problemy w odczuwaniu satysfakcji w kontaktach intymnych? Chciałabyś poprawić wygląd warg sromowych? Masz problem z akceptacją wyglądu własnych miejsc intymnych? Jeśli tak to przemyśl laser Aphrodite, jaki w kwadrans potrafi usunąć wszystkie bolączki, jakie do tej pory wydawały się być nierozwiązywalne.

Comments are closed.

Kamerzysta Śląsk

Dobry mechanik to taki, jaki naprawi nam auto a ten ...

Kamerzysta Śląsk

Dobry mechanik to taki, jaki naprawi nam auto a ten ...